برینا

در حال نمایش 12 نتیجه

این کمپانی با هدف آسان سازی امور آشپزخانه و در دسترس قرار دادن امکانات رفاهی کلیه ی محصولات آشپزخانه را پوشش داده و تمرکز خود را بیشتر بر روی لوازمی که در آشپزخانه مورد استفاده هستند.
“چرخ گوشت، خردکن، آبمیوه گیری، آسیاب، مخلوط کن، کتری برقی ” از محصولات پرطرفدار و با کیفیت این برند میباشد.
البته که محصولات این برند محدود به این موارد نیست و طیف وسیعی از بازار لوازم خانگی را پوشش داده است؛ لازم به ذکر است که برینا برای هرکدام از این محصولات چندین مدل را در خط تولید خود قرار داده و از این طریق سعی در تحت پوشش قرار دادن تمام اقشار جامعه با هر سلیقه ای را دارد. که برای رسیدن به این مهم، برینا از برترین طراحان روز دنیا کمک می گیرد و در کنار کیفیت، طراحی شیک را هم اولویتی در خط تولید خود قرار داده است.
برند برینا ساخت کدام کشور است؟

برند برینا طی چند دهه فعالیت خود در زمینه ی تولید لوازم آشپزخانه، موفق به کسب افتخاراتی درخشان و هم چنین کسب مجوز صادرات محصولات خود به سایر نقاط جهان شده است. این موفقیت شرکت برینا دستخوش جلب رضایت کاربران محصولات به واسطه ی کیفیت بی نظیر محصولاتشان می باشد.

محصولات برینا در اصل تولید شده در آلمان است، اما به دلیل تقاضای بالای مصرف کنندگان ایرانی، این شرکت با تولید کنندگان ایرانی وارد قرار داد همکاری شده است، به این معنی که قطعات از آلمان وارد ایران شده و سپس توسط تولیدکننده های داخلی مونتاژ و آماده ی عرضه به بازار می گردد.
محصولات برند برینا

این کمپانی با هدف آسان سازی امور آشپزخانه و در دسترس قرار دادن امکانات رفاهی کلیه ی محصولات آشپزخانه را پوشش داده و تمرکز خود را بیشتر بر روی لوازمی که در آشپزخانه مورد استفاده هستند، قرار داده است ازجمله:

چرخ گوشت برینا
خردکن برینا
آبمیوه گیری برینا
آسیاب مخلوط کن بریا
کتری برقی برینا

البته که محصولات این برند محدود به این موارد نیست و طیف وسیعی از بازار لوازم خانگی را پوشش داده است؛ لازم به ذکر است که برینا برای هرکدام از این محصولات چندین مدل را در خط تولید خود قرار داده و از این طریق سعی در تحت پوشش قرار دادن تمام اقشار جامعه با هر سلیقه ای را دارد. که برای رسیدن به این مهم، برینا از برترین طراحان روز دنیا کمک می گیرد و در کنار کیفیت، طراحی و دیزاین شیک را هم اولویتی در خط تولید خود قرار داده است.
قیمت محصولات برینا

همانطور که گفته شد این برند در داخل ایران مونتاژ می شود و طبیعتاً قیمت آن در وضعیت کنونی بازار با توجه به شرایط اقتصادی موجود، در مقایسه با برخی از برندهای دیگر مناسب تر، و خرید آن مقرون به صرفه است.

فروشگاه آنلاین زمزیران با دارا بودن نمایندگی رسمی و انحصاری برند برینا، محصولات این برند را بدون واسطه و مستقیم تهیه می نماید. زمزیران قیمتی مناسب را جهت عرضه ی محصولات در نظر گرفته ، که با ارائه ی گارانتی معتبر همراه محصول، حس اطمینان و آرامش خاطر را به شما عزیزان هدیه خواهد داد.
بستن

اطلاعات بیشتر ...